Mass Effect: Andromeda yeni video yayınlandı! Oyuncuların heyecanlı ve istekli bekleyişlerinin ardından işte Mass Effect: Andromeda yeni fragmanı.

Mass Effect: Andromeda yeni video!

Dün gece düzenlenen The Game Awards 2016’nın belki de en çok beklenen isimlerinden birisi olan Mass Effect: Andromeda’nın yeni fragmanı sonunda yayınlandı ve bu fragmanda daha önce görmediğimiz birçok şeyi görme şansını yakalıyoruz.

Hem oyunun evrenine derme çatma bir gözatıyor, hem de şehirde ve aksiyon sırasında oynanışın nasıl olacağını görüyoruz ve açıkça söyleyebilirim ki şu haliyle oyun mükemmel görsellere sahip. Daha önce Mass Effect: Andromeda’yı genellikle karanlık atmosferi ile görüp tanımıştık ancak bu fragmanda gayet ışıklı, güneşli ve renkli mekanlar da bulunmakta. Bu yüzden çok farklı şeyler görebiliyoruz.

Mass Effect: Andromeda yeni video!Oyunda artık aksiyon ve rol yapma öğelerinin yanında açık dünya, hatta açık evren oynanışına da büyük oranda yer verilmiş. Artık zanaat üzerine daha büyük bir önem veriliyor ve yeni jetpack mekaniği ile gezegenleri ve şehirleri çok daha rahat bir şekilde keşfedebiliyoruz. Lafı daha fazla uzatmıyor ve sizi bu mükemmel fragman ile baş başa bırakıyorum. İyi seyirler!

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz