Mercan Mavisi S7 Edge Aralıkta Geliyor!

0
21

Samsung Galaxy S7 Edge Mercan Mavisi rengi ile piyasaya damga vurması bekleniyor. Açıklamalara göre Galaxy S7 Edge aralık ayında gelecek.

Samsung Galaxy S7 Edge Mercan Mavisi

Samsung Galaxy Note 7 modelinde renk açısından da önemli bir seçenek yaratmaya çalışırken mercan mavisi ilk tanıtım gününden itibaren oldukça ilgi çekmişti. fakat Telefonun piyasadan çekilmesi kullanıcıların bu renkteki bir telefonu kullanması da önledi. Bu renge çok fazla ilginin olması mercan mavisi için önemli bir geliştirme sağladı.

Resmen Açıklandı!

Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen son gelişmelerde Samsung Galaxy S7 Edge modelleri için mercan mavisi renginin geliştirilerek piyasaya sunulacağı belirtilirken Samsung bugün yaptığı resmi açıklamalar ile birlikte renk değişikliğini tanıttı.

Aralık’ta Geliyor

Yapılan açıklamalarda mercan mavisi rengin artık Galaxy S7 Edge modellerinde de tercih edilebileceği belirtilirken Aralık ayı itibariyle bu imkândan yararlanabilecek. Bu bakımdan Galaxy Note 7 modellerini kullanmak ve özellikle mercan mavisi rengini tercih etmek isteyen kişiler Galaxy Note 7 modeli olmasa da renk konusunda Galaxy S7 Edge’den yardım alabilecek. Üstelik yapılacak bu yenilik Galaxy S7 serisini güçlendirecek ve yeniden telefona olan ilginin artmasını sağlayacak.

Telefon için geliştirilecek yeni rengin daha fazla kişi tarafından tercih edilmesi beklenirken Galaxy S7 Edge için artırılacak satışlar böylece Galaxy Note 7 modelinde yaşanan zararı da bir nebze olsa azaltacak.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz