Moto X 2017 teknik özellikleri – görüntüleri

0
12

Moto X 2017 teknik özellikleri kullanıcıları hayran bırakmaya devam ediyor. İşte Moto X 2017 görüntüleri hakkında detaylı bilgiler.

Moto X 2017 teknik özellikleri

Moto X 2017 için yapılan sızdırmalar ile birlikte telefon şimdiden görünürken, Moto X 2017’in tasarımı dikkat çekti. Ocak ayına kadar piyasaya sürülmesi beklenen telefon  bu açıdan pek çok Motorola hayranında da heyecan yarattı.

Moto X 2017 Nasıl Gelecek?

Moto X 2017 için yapılan incelemelerde arka tarafta tek bir kamera olduğu göze çarpıyor. Kamera ve Motorola logosu dışında arka kısımda başka bir şey yok. Gürültü giderme için ikincil mikrofon telefonun sol üstüne yerleştirilmiş. Moto X 2017 tasarımı renk çeşitliliği konusunda oldukça zengin ve hoş bir estetik anlayışı katılmış durumda.

Moto X 2017 Teknik Detaylar

Moto X 2017 için 5.2 inç bir ekran ve aynı zamanda parmak izi sensörü kullanılacak. Ön tarafa bakan selfie kamerası da mevcut. Fakat kameranın özellikleri bilinmiyor. Telefonun ön kısmının sol üst köşesinde ise Moto logosu göze çarpıyor.  Telefonda ekran-gövde oranı biraz tasarımı etkilemiş durumda.

Moto X 2017 için Nougat ile geleceği konuşuluyor.  Bu bakımdan telefondaki diğer donanımların çok daha üst seviyelerde olması mümkün görünüyor. Telefon için yapılan değerlendirmelerde özellikle tasarım açısından cihazın sınıfı geçtiği bilinirken Moto X 2017 ile birlikte Motorola’nın sektörde yine fark yaratması bekleniyor. Sızdırılan görüntü ise şöyle;

Moto X 2017 teknik özellikleri - görüntüleri

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz