Motorola Tarafından Gizemli Bir Geri Sayım Başlatıldı

0
20

Yaklaşan MWC “Mobil Dünya Kongresi” için Motorola geri sayım sayacı başlattı. Bu geri sayım sayacı birçok çeşitli söylentilere yol açtı.

Almanya tarafından başlatılan sayaç için birçok söylentilere yol açtı. Motorola yaptığı bu geri sayım sayacı ile birlikte MWC 2017 için merak ve heyecan uyandıran bir paylaşım gerçekleştirmiş oldu. Sayaç üzerinde bulunan ahtapot simgesi ise farklı yorumlara ve tahminlere yol açtı.

Ahtapot Mesajı

Motorola Almanya sayfasında ana sayfaya görsel olarak paylaşılan bu sayaç şu tarihi işaret ediyor, 26 Şubat 2017. Bu tarihi her kez merak ediyor bu tarihte ne var? Bu tarih Barcelona’da düzenlenecek olan MWC 2017 “Mobil Dünya Kongresi” başlangıç tarihinin 1 gün öncesini gösteriyor. Neredeyse bütün firmaların aynı gün duyuru yapacak olması o günün bir hayli hareketli olacağını belirtiyor.

Telefon üretici markaları genellikle MWC 2017’nin yapılacağı günden bir gün önce resmi tanıtım ve lansmanlarını gerçekleştiriyor. Bu tarihte ise Motorola’nın yeni bir ürünü tanıtacağı tahmin ediliyor. Sayaçtaki bu ahtapot herkesin dikkatini çekmiş durumda

Bu detay farklı yorumlara sebep oldu. Bu ahtapot 8 çekirdekli işlemci, suya dayanıklılık ve hatta Android 0 (Octopus) duyurusu olarak yorumlanıyor. Bizim tahminimiz ise Motorola’nın yeni modelleri Moto G5 ve Moto Z 2017’nin tanıtılması.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz