Mount and Blade İkinci Serisi Kapıda!

0
18

Mount and Blade yeni versiyon heyecan ile bekleniyor. Mount and Blade ikinci serisi olarak bilinen oyun ilki gibi popüler olması bekleniyor.

Mount and Blade ikinci serisi

Türkiye’de yapılan oyunlar çok fazla popüler hale gelmezken özellikle geçtiğimiz dönemlerde geliştirilen Mount and Blade adı verilen online oyun oldukça ilgi çekmişti. Oyuna olan ilginin artması ikinci versiyonun da geliştirilmesini sağlarken serinin ikinci oyunu olan Mount and Blade Warband kısa süre içerisinde Türkiye’de satışa çıkacak.

Yeni Versiyon: Mount and Blade Warband

Online oyunlar konusunda dünya genelinde popüler olan pek çok farklı oyun çeşidi bulunurken yerli yapım olarak ön plana çıkan Mount and Blade bu konuda farklılık yaratıyor. Özel senaryosu gerçekçi grafikleri ve farklı oyun içeriği ile ilgili dikkatleri üzerinde toplayan Mount and Blade ikinci versiyonuyla da oldukça iddialı.

Oyun ile ilgili yapılan açıklamalarda birinci versiyondaki mevcut olan pek çok özelliğin ikinci sırada yer alacağı ve yapılacak yeni geliştirmeler ile birlikte çok daha iyi bir oyun deneyiminin sunulacağı belirtildi. Tek kişilik ya da çok oyunculu modu bulunan oyun böylece kişilerin istediği zaman tek başına istediği zaman da arkadaşlarıyla oyunu oynayabilmesini sağlıyor. Üstelik özel modlard 32 oyuncuya kadar destek sunulması farklı savaşların yapılmasını ve eğlenceli zamanın geçirilmesini de sağlıyor.

Özel Savaş Modu

Savaş modu oldukça dikkat çeken oyun, yapılan tüm çalışmalar ile birlikte oldukça özel bir örnek olarak piyasada yer alacak. Karakterlerin yaratıldığı ve bu karakterlerin geliştirildiği oyun özellikle ikinci serisi ile çok daha iddialı bir şekilde piyasaya giriş yapacak. Ortaçağ temasının kullanıldığı ikinci serinin 59 TL gibi bir etiket fiyatı olurken Kasım ayının ortalarına doğru yeni oyunun piyasaya sunulacağı belirtildi.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz