Nintendo Switch ne kadar?

0
18

Nintendo Switch ne kadar olacak? Kesin bilgisi için Ocak ayını beklememiz gerekecek. Ancak edindiğimiz bilgiler doğrultusunda fiyatı tahmin ettik.

Nintendo Switch fiyatı ile ilgili kesin bilgi verildiği anda yazımız güncellenecektir.

Nintendo’nun geçtiğimiz ay duyurusu gerçekleştirilen yeni konsolu Nintendo Switch için yeni bilgilere yılbaşından sonra ulaşabileceğiz. Mart ayında çıkış yapacağı belirtilen konsol için gelecek olan bu bilgiler arasında muhtemelen konsolun kesin çıkış tarihi, oyunları ve tabi ki satış fiyatı olacak. Nintendo’dan fiyat konusunda herhangi bir açıklama gelmese de satış firmaları konsolu şimdiden listelemeye başlamış.

Gelen haberlere göre İngiltere ana merkezli Game firması Nintendo Switch’in iki farklı model ile piyasaya çıkacağını rapor etmiş durumda. Basic ve Premium isimli bu iki modelin fiyatları da doğal olarak değişim gösterecek. Basic modelin £199.99, daha yüksek depolama alanına da sahip olacağı belirtilen Premium modelin fiyatı ise £249.99 olarak listelenmiş. Yine aynı kaynağa göre Switch’in Pro Controller aparatı ise £39.99 fiyat etiketine sahip olacak.

Tabi bu rakamların kesinleşmesi için dediğim gibi yeni yılın ilk günlerini beklememiz gerekiyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz