Nokia’nın N Serisi Telefonları Geri Dönebilir

0
17

Telefon markaları arasında neredeyse en eskilerden beri yerini koruyan Nokia geri dönebilir. Nokia N serisi telefonları geri dönebilir. Bir zamanlar efsane olan N serisi telefonları tekrardan piyasaya dönebilir. Bazı kaynaklar içinde telefonu Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılabileceği konuşuluyor.

Nokia Geri mi Dönüyor…

Dünya üzerinde her zaman etkisini bırakan telefon markası Nokia kısa bir zaman önce Nokia 6 ile resmi olarak telefon piyasasına geri dönmüştü. Peki Nokia şimdi ne yapacak? Şimdi ise Mobil Dünya Kongresi 2017 etkinliğinde N serisine ait yeni bir ürün tanıtabilir. Çin’den gelen söylentilere göre ise HMD Global, Nokia’nın N serisini yeniden hayata döndürmeyi planlıyor.

Aynı zamanda Baidu’da ortaya çıkan bu görselde uçları değiştirilebilen bir kalem, telefon ve NSERIES isminin yer aldığı logo görülüyor. Bu görselin Nokia ve HMD’nin piyasayı kızıştırmak için sızdırdığı da düşünülmekte.

Yeni tanıtılacak olan N serisi telefonun üst değil de orta segmentte yer alacağı konuşuluyor. söylentilere göre yeni N serisi telefonda Qualcomm Snapdragon 6xx serisi bir işlemci kullanılacak. Ancak bu işlemci orta segmetteki telefonlarda kullanılıyor. Ayrıca telefonun ilk etapta 500 bin adet üretileceği söyleniyor.
Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz