Nougat 7.1.1 Güvenlik güncellemesi Aralık’da geliyor!

0
10

Nougat 7.1.1 güvenlik güncellemesi Aralık’da geleceğini duyurdu. İşte Nougat 7.1.1 Aralık güncellemesi ile ilgili detaylı bilgiler.

Nougat 7.1.1 Güvenlik güncellemesi

Elde edilen son bilgilere göre şu anda Nougat 7.1.1 beta sürümünden çıkmış durumda ve Google şimdi güncellenmeye General Mobile 4G (Android One) kullanıcılarından başlamış durumda.

Aralık güncellemesinde neler olacak?

Türkiye’de General Mobile 4G kullanıcısının paylaştığı ilk ekran görüntüsü ile birlikte Android 7.1.1 detaylarına erişim sağlanırken güncellemenin 240.6MB büyüklüğünde olduğu belirtildi. Android 7.1.1 ile birlikte kararlılık ve hata düzeltmeleri telefonlara gelirken bu dev versiyon ile birlikte aynı zamanda telefonlara Aralık güvenlik düzeltme ekini getiriliyor. Bu bakımdan Android 7.1.1 ile birlikte Aralık güncellemesinin de sunulması telefonlarda pek çok iyileştirmenin yapılmasını ve mevcut sorunların giderilmesini sağlıyor.

Google Resmen Duyurdu!

Android 7.1.1 ve Aralık güvenlik düzeltme eki için Android Güvenlik Bülteni’nde henüz detaylar paylaşılmadı. Bu bakımdan güncellemenin telefonlara neler katacağını tam olarak bilemiyoruz. Fakat güvenlik ve sorunların giderildiğini söylemek mümkün.

Android 7.1.1 için cihaz listesine erişim sağlanırken yeni güncellemenin ilk olarak geleceği telefonlar şöyle;

Nexus 6

Nexus 5X

Nexus 6P

Nexus Player

Nexus 9

Pixel C

General Mobile 4G (Android Bir)

Google Pixel

Google Pixel XL

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz