OnePlus 3T fiyatı – Resmen çıktı!

0
43

OnePlus 3T resmin piyasaya ilan edildi. OnePlus 3T teknik özellikleri kullanıcıları hayran bırakmıştı. İşte OnePlus 3T fiyatı hakkında detaylı bilgiler.

OnePlus 3T fiyatı

OnePlus markasının yeni amiral gemisi OnePlus 3T nihayet piyasaya sunuldu. OnePlus 3T için satış merkezi Hindistan olurken OnePlus 3T  ilk olarak Hindistan’da denenecek.

OnePlus 3T’de özellikleri

OnePlus 3T  için markanın tasarım maliyetlerini düşürdüğü ve iyileştirilmiş donanım ile geldiği de görülürken bu yenilikler OnePlus 3T  ile birlikte kar oranlarının da arttıracak.  OnePlus 3T için dikkat çeken ilk donanım SnapDragon.

Snapdragon 835

Mobil sektörde şu anda tüm gözler yeni Qualcomm Snapdragon 835 modelinde. 820 eski ve 821’in pabucunu dama atan ve performansı arttıran OnePlus 3T  bu bakımdan oldukça ilginç. Peki bu yeni yonga seti ne getiriyor?

Basitçe söylemek gerekirse, güç tüketimi ve saat hızı gibi faktörler söz konusu olduğunda, 10 nm’lik prosesi kullanarak üretilen ilk yonga seti. Bunun dışında daha küçük bir alan kaplıyor, daha ince, daha küçük ve akıllı telefonlarda sıkıştırabiliyor. Ayrıca artık VR desteği de var. Herkes, OnePlus 3T’de Daydream beklese de OnePlus 3 ve OnePlus 3T’nin Daydream uyumlu olmadığı marka tarafından açıklandı. Cihaz için cazip diğer bir nokta çift kamera. İkili kamera 3T’ye geçmek için iyi bir neden olabilir.

OnePlus 3T Fiyatı

Fiyat konusunda ise 3T’nin 64GB’lık versiyonu RS 29.999’da, 128GB versiyon ise RS 34.999’da. Güncellenmiş yonga seti, daha büyük pil ve önden bakan kamera göz önüne alındığında, fiyat artış bekleniyordu. Fakat bu fiyat düşük ve OnePlus almak isteyenleri rahatsız etmeyecek.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz