Overwatch Etkinlikleri Başlıyor – Kış Şenliği

0
15

Overwatch etkinlikleri kış şenliği olarak karşımızda. Son zamanlarda dikkat çeken Overwatch kullanıcıların büyük beğenisini toplamıştı. İşte detaylar.

Overwatch Kış Şenliği

Sunulduğu ilk günden itibaren yüksek kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran Overwatch için yeni bir güncelleme paketi daha geldi. Güncelleme paketi ile birlikte oyun içinde farklı etkinliklerin yapılacağı görülürken Kış Şenliği olarak adlandırılan oyun güncellemesi kişilerin pek çok cazip fırsattan yararlanmasını sağlayacak.

Overwatch Etkinlikleri Başlıyor

Dönemsel etkinlikleriyle oyun içi rekabetin arttırıldığı ve aynı zamanda oyun heyecanının düşmemesinin sağlandığı Overwatch’ta kış etkinliğine ek olarak kartopu savaşı da yapılacak. Oyunda ganimet kutuları oldukça özel bir yere sahip ve kış etkinliği kapsamında da tüm ganimet kutularının kış ganimet kutuları olarak adlandırıldığı görülüyor.

İçlerinde yüzden fazla kozmetik hediyenin bulunduğu ganimet kutularını açarak karakterinizi daha da güçlü bir hale getirebilirsiniz. Bu açıdan Overwatch Kış Etkinliği boyunca oyuna dahil olmak ve online olarak etkinliklerden yararlanmak kişilerin oyunun ilerleyen dönemlerinde çok daha fazla avantaj elde etmesini sağlayacak. Bu açıdan Kış Etkinliği’ne oyuncuların oldukça ilgi göstermesi beklendiği gibi Overwatch için yapılan bu güncellemenin alınmasının ardından kişilerin kış etkinliğinden faydalanabilmesi mümkün olacak.

Oyun için güncellemesi almak isteyen kişiler ise oyun için özel olarak hazırlanmış Launcher üzerinden kolayca oyununun yeni versiyonunu indirebilir.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz