PlayStation 4 Pro satış rekoru kırdı

0
7

PlayStation 4 Pro dünya genelinde satış rekorları kırıyor. Yüksek oyun deneyimi ile XBox One’ı geçmiş durumda. İngiltere’de %200 satış artışı.

Sony tarafından piyasaya sunulan en yeni oyun konsolu PlayStation 4 Pro olarak adlandırılırken 10 Kasım itibariyle pek çok farklı bölgelerde satışa çıkan oyun konsolu oldukça çok ilgi gördü.

Satış Detayları Paylaşıldı

Konu ile ilgili paylaşılan resimli bilgiler paylaşıldı. Pek çok farklı bölgede oyun konsolunun oldukça ilgi gördüğü belirtilirken önceki versiyon olan PlayStation 4’e göre satış rakamlarının şu anda yüzde 200 oranında(bkz. İngiltere) artış göstermiş olduğu belirtildi. Sony tarafından geliştirilen ve farklı özellikler ve teknolojik cihazlarla uyumlu donatılarak kullanıcılara sunulan PlayStation 4 Pro sunduğu yüksek özellikler ile birlikte kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bu açıdan piyasaya sunulduğu günden itibaren ilgi çeken ve yüksek satış gerçekleştirilen cihazlardan bir tanesi PlayStation 4 olurken resmi açıklamalarla da bu bilgi teyit edilmiş oldu.

PlayStation 4 Pro Xbox One’ı Geçti

Yüksek kullanıcı sayısına ulaşması PlayStation 4 Pro ile birlikte Sony’nin de güçlenmesini sağlarken Microsoft Xbox One karşısında avantaj elde edebildi. Konu ile ilgili yapılan resmi açıklamalarda farklı bölgelerde yeni oyun konsolunun piyasaya sunulacağı belirtilirken bu sayede kullanıcılar önceki versiyonlara ulaşmak yerine Pro versiyon ile yüksek deneyim elde edebilecekler.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz