Pokemon GO En Büyük Güncelleme

0
6

Pokemon GO oyununda köklü değişimlerin yaşanacağını öğrendik. Son gelecek olan güncelleme ile birlikte birçok yenilik ve özellik eklenecek. 1v1 GYM Savaşları.

Pokemon GO yaz aylarından itibaren en çok oynanan oyunlardan biriydi. 40 milyon oyuncuya kadar çıkmayı başaran oyuna en yeni güncellemeler ile köklü değişimler ve iyileştirmeler söz konusu. Özellikle oyun içerisinde yapılan/kullanılan hile oyunun daha az kişi tarafından oynanmasına neden oldu. Yeni güncelleme ile birlikte en büyük amaç eski oyuncuları tekrar oyuna çekmek. Bu bakımdan gelecek olan güncelleme büyük önem kazanıyor.

Pokemon GO Köklü Değişiklikler

Pokemon GO için elde edilen bilgilere göre oyun içerisindeki birçok özellik değiştirilip, geliştirilecek. Bu değişimler ile oyuncuları tekrar kazanmaya çalışacak. Niantic Games tarafından üzerinde uzun zamandan beri çalışma yapılan oyun güncellemesinde  oyun içeriğinde önemli değişiklikler olacak.

Pokemon GO 1v1 savaşlar geliyor

Pokemon GO için getirilen en yeni özelliklerden birisi oyuncuların artık GYM’lerde birbirine karşı savaş verecek olmasıdır. Bu bakımdan yapay zekaya karşı değil de 1v1 savaşlar yaşanacak olması oyuna heyecan katacak. Oyuna bebek Pokemonlar olarak Pichu (Pikachu), Cleffa (Clefairy), Magby (Magmar) gibi farklı pokemonlar entegre işlemleri sonlandırılacak. Artık bu pokemonları kullanabileceksiniz. Aynı zamanda 100 tane yepyeni pokemon geliyor!

Öğreneceğimiz yeni haberler ile Pokemon GO son güncellemesi hakkında bilgi sunmaya devam edeceğiz.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz