PS4 Pro Buluttan Dosya indirmek

0
21

PS4 Pro kullanıcıları buluttaki dosyaları indirebilme özelliğine sahiptir. Önceki ps4’ten rahatlıkla bir aktarım gerçekleştirebilirsiniz. Adımlar çok basit.

Eski PS4’ünde oyunları çevrim içi olarak kaydetme seçeneğini açık tutanlar, oyunlarını doğrudan PS4 Pro’ya indirip oyun deneyimine devam edebiliyor. Bu seçeneği aktive etmeyenlerin ise eski PS4’lerinin üzerinde birkaç adım atması gerekiyor. Ayarlar bölümünde “Uygulamların Kayıtlı Veri Yönetimi” başlığı altından “Otomatik Yükleme” seçeneği aktive ediliyor. Ardından kullanıcılar hangi oyunları buluta yüklemek istediklerini işaretliyor. Yine Ayarlar menüsü içindeki Güç Koruma Ayarları içinden “Özelliklere Dinlenme Modunda Erişilebilsin” seçeneği ve “İnternete bağlı kal” seçeneği işaretlendiğinde PS4 uyku modunda bile dosyaları otomatik olarak yedekleyebiliyor.

Bu oyunları PS4 Pro’ya indirmek için yeni konsolun Ayarlar menüsünde “Uygulamaların Kayıtlı Veri Yönetimi” bölümüne gitmek ve Çevrim İçi Depolama Alanında Saklanan Veriler seçeneği içinde “Sistem Depolama Alanına İndir” butonuna tıklamak gerekiyor. Bunun ardından kullanıcıların karşısına indirebilecekleri oyun dosyalarının listesi çıkıyor. Kullanıcılar bu dosyaları tek tek veya toplu olarak indirebiliyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz