Rockstar Oyunu Bully Mobile Geliyor!

0
31

Yapımcısı Rockstar olan Bully mobil versiyon ile karşımıza çıkacak. İşte Bully mobil versiyon hakkında detaylı bilgiler.

Bully mobil oyunu!

Bully adı verilen oyun ile ilk defa PlayStation 2’de yer alan Rockstar Games müjdeli bir haber verdi. GTA: Vice City, San Andreas ve Max Payne gibi stüdyo oyunlarıyla kısa süre içerisinde milyonlarca oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran Rockstar Games, Bully ile birlikte mobil desteğini de sunmaya başladı.

Bully: Yıldönümü Sürümü olarak adlandırılan yeni oyunda üstelik oyun daha da genişletilmiş durumda.  Ayrıca oyuncuların Bully’nin sınıfında mini oyunlarla birbirlerine karşı rekabet edebilecek. Friend Challenges olarak tanımlanan bu mini rekabetler sayesinde yeni pek çok özellik dem mobil de sunulacak. Bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda Bully mobilde daha fazla keyif sunabilir.

Lise Yıllarına Dönmeye Ne Dersiniz?

Çılgın mini oyunlar ve daha fazla içeriğin yer aldığı yeni oyun üstelik geliştirilmiş oyun motoru ve yeni yüksek çözünürlüklü haliyle geliyor. Yapılan değişiklikler dokunmatik ekranlara göre yeniden elden geçirilirken uygun yenilenmiş bir kontrol şeması sayesinde güncellenmiş grafikler de sunuluyor.

Bully Mobil Oyunu Ücretli!

Bully: Anniversary Edition, Android’de 6,99 dolardan satışa sunuldu. Aynı zamanda aynı fiyat üzerinden App Store’a da yüklenecek. Bu bakımdan oyun için kişilerin 6,99 Dolar ödemesi yeterli olacak.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz