Samsung 2017’de Toparlanacak!

0
17

Samsung 2016 yılındaki Note 7 başarısızlığını 2017 yılında sunacağı Galaxy S8 ile toparlamaya çalışacak. Samsung için 2017 yılı çok farklı olacak!

Samsung 2017 çok farklı olacak!

Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan patlama olayları sonrasında ekonomik anlamda zorlu bir süreç içerisine giren Samsung aynı zamanda itibarını kaybetmeye başlamış ve pek çok kullanıcısını yitirmişti. Yaşanan bu durumun ardından Samsung yönetimi tarafından farklı bölgelerde özel basın toplantıları gerçekleştirilerek tüm kullanıcılardan tekrar tekrar özür dilendi. Yapılan son resmi açıklamalarda markanın itibarını yeniden kazanmak ve kullanıcılara eski yıllarda olduğu gibi iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına 2017’nin şans yılı olarak belirlendiği ve 2017 yılına iddialı bir şekilde giriş yapmak isteyen Samsung’un bu konuda piyasaya çıkaracağı modellerde de özel seçeneklere yer vereceği ifade edildi.

Galaxy S8 Çok Farklı Gelebilir

Yapılan resmi açıklamalarda Galaxy S8 modeli başta olmak üzere tüm modellerde üstün özelliklerin kullanılacağı ve aynı zamanda kullanıcıların beklentilerini karşılanacağı ifade edilirken yapılan bu açıklamaların ardından 2017 yılı için de özel bir beklenti yaratılmış oldu.

Neler Gelecek?

Yapılan açıklamalar sonrasında Samsung’un 2017 yılında hangi yenilikleri sunacağı ve yeniden prestij kazanmak adına kullanıcıların karşısına nasıl çıkacağı merak edilmeye başlandı. Yaşanılan tüm sorunların ardından piyasada yeniden hata yapma şansı olmayan Samsung’un en büyük handikapı telefonlarda yaşanan patlamaların sebebini hala bulumaması.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz