Samsung Galaxy A5 2017’de Geliyor!

0
15

Samsung Galaxy A5 2017 yılının son aylarında geleceği duyuruldu. Samsung Galaxy A5 sertifikasyon süreçleri tamamlandığı zaman piyasaya sürülecek.

Samsung Galaxy A5 2017

Galaxy A serisinin daha da iyileştirilmesi ve pazarda güçlü hale gelmesi adına Galaxy A5 2017 modeli üzerinde çalışmalarını sürdüren Samsung çok kısa bir süre sonra bu telefonu resmen piyasaya sunacak.

Sertifika İşlemleri Yapılıyor

Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde Bluetooth ve Wi-Fi gibi sertifikasyon işlemlerinin yapıldığı öğrenilirken bu işlemlerin ardından telefonun tüm hazırlıkları da tamamlanmış olacak. Bu bakımdan 2017 yılı öncesinde telefonun resmen piyasaya sunulması bekleniyor.

Galaxy A5 Teknik Özellikleri Neler?

Telefon ile ilgili bugüne kadar yapılan sızdırmalarda özellikle teknik detayları net bir şekilde belirtilirken paylaşılan bilgilere göre telefonda yer alacak özellikler şöyle;

5.2 inç ekran

Samsung Exynos 7880 yongaseti

3 GB RAMN

16 GB dahili depolama alanı

13 MP arka kamera

Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi

Telefonun etiket fiyatı ile ilgili herhangi bir paylaşım bulunmuyor. Orta segmente yönelik üretilecek telefonun yine bu segmentteki benzer modeller ile yakın bir fiyata satılması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde Samsung tarafından yapılacak tanıtımların ardından telefonun tüm detaylarının açıklanması bekleniyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz