Samsung Galaxy C9 Pro Siyah Özellikleri

0
66

Samsung Galaxy C9 Pro özellikleri nihayet açıklandı. İşte Samsung Galaxy C9 Pro Siyah modeli hakkında bilgiler ve ayrıntılı teknik özellikleri.

Samsung Galaxy C9 Pro Siyah Özellikleri

Pek çok fotoğraf sızıntısında görüldükten sonra Samsung nihayet telefonun siyah versiyonunu piyasaya sundu ve tartışmasız bir şekilde daha cazip hale getirdi. Öyle ki uzun süreden beri sürekli sızdırmaların yapıldığı Samsung Galaxy C9 Pro için kullanıcılarda da beklenti oluşmuştu.

Samsung Galaxy C9 Pro Siyah Nasıl Geldi?

Daha önce de belirtildiği gibi, akıllı telefonun tasarımında veya donanımlarında yeni rengin dışında hiçbir şey değiştirilmedi. Fakat siyah kullanıcılar tarafından daha çok ilgi çektiği için Samsung Galaxy C9 Pro’nun artık daha cazip bir halde olduğunu söylemek mümkün. Samsung Galaxy C9 Pro modeli ile ilgili yapılan resmi tanıtımlarda telefon için kullanılan resmi görseller ise şöyle;

Samsung Galaxy C9 Pro Teknik Özellikleri Neler?

Siyah rengi ile dikkatleri üzerine çeken Samsung Galaxy C9 Pro modelinin teknik özelliklerini de tekrar hatırlatmakta fayda var. Galaxy C9 Pro, 6 inç 1080p Süper AMOLED panel, Snapdragon 653 yonga seti, 6 GB RAM ve 64 GB genişletilebilir depolama alanı ile birlikte geliyor. Kamera bölümünde 16MP arka kamera f / 1.9 ana çekim değerlerine sahip olurken ön kamerada da 16 MP kalite tercih edilmiş durumda. Üstelik çift-SIM desteği ve Android 6.0 Marshmallow da telefonun cazip özelliklerinden.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz