Samsung Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak?

0
334

Samsung Galaxy Note 8 ne zaman çıkacak sorusu netleşmeye başladı. İşte Samsung Galaxy Note 8 çıkış tarihi hakkında detaylı bilgiler.

Samsung Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak?

Galaxy Note 8 için tahminler 2017’nin Şubat ayında yapılacak etkinlik. Barcelona’da düzenlenecek Dünya Mobil Fuarı ile birlikte Galaxy Note 8’in merhaba demesi mümkün. Üstelik Galaxy Note 7 handikapları düşünüldüğünde Galaxy Note 8’in görkemli bir giriş yapması ve markanın yeniden ayağa kalktığının gösterilmesi bekelniyor.

Galaxy Note 8’de Yenilikler Neler?

Galaxy Note 8  hakkında her gün yeni bilgiler gelirken son paylaşımlarda Galaxy Note 8  serisinin SM-G950 ve SM-G955 seri numaralarıyla geleceği duyuruldu.

Galaxy Note 8  ile birlikte Snapdragon 830 yonga seti kullanılacak. Aynı zamanda uzun zamandan beri konuşulan yeni yapay zeka Bixby’i de Galaxy Note 8 ile birlikte kullanıcılarla tanıştıracak. Bu durum Samsung’un Galaxy Note 8 ile birlikte asistan konusunda da Google ve Apple ile rekabet etmesini sağlayacak. Bu açıdan Note 8 çıkış tarihi itibari ile Samsung için yeni bir dönem başlatacak.

 

Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı Nedir?

Samsung Galaxy Note 8 için şu ana kadar hiçbir fiyat bilgisi paylaşılmadı. Sızdırma dahi olmayan fiyat için Samsung’un önceki yıllarda olduğu gibi yine aynı bir fiyatlandırma politikası uygulaması bekleniyor.  Önümüzdeki günlerde Galaxy Note 8 için yapılacak diğer sızdırmaları duyurmaya devam edeceğiz.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz