Samsung Galaxy On Nxt teknik özellikleri

0
10

Samsung Galaxy On Nxt tanıtımı yapıldı! Piyasaya sunulacak Samsung Galaxy On Nxt teknik özellikleri neler hep beraber inceleyelim.

Samsung Galaxy On Nxt özellikleri

Samsung Galaxy serisine yeni bir telefon daha eklenirken yeni telefonun adı Galaxy On Nxt oldu. Yeni telefon modeli ile ilgili yapılan tanıtımlarda telefonda yer alan özellikler detaylı bir şekilde aktarılırken telefondan 8 milimetre kalınlığında bir tasarımın tercih edildiği görüldü. Telefon ağırlığının 167 gram olduğu ifade edilirken telefon diğer modellerine göre biraz daha kalın bir görünüme sahip telefon. Yapılan ilk incelemelerde telefonun elde kullanımı ve tutuşunun oldukça başarılı ve kolay olduğu belirtildi.

Samsung Galaxy On Nxt Teknik Özellikler Neler?

5.5 inç büyüklüğünde Full HD destekleyen bir ekran ile gelecek telefonda iki farklı renk seçeneği sunulacak. Kullanıcılar altın ya da siyah renklerinden birisini tercih edebilecek. Telefon 3 GB RAM ile yüksek performansa ulaşırken 8 çekirdekli işlemci de önemli bir destek sağlıyor.

Galaxy On Nxt modelinde 13 MP kamera yer alırken bataryada da 3300mAh kapasiteli bir tercih yapılmış. Daha uzun kullanımları sağlayacak olan model şu an Türkiye’de satılmayacak. Fakat sektörde güç kazanmaya çalışan Samsung’un yeni telefon modeli ile farklı ülke pazarlarına giriş yapması bekleniyor. Bu açıdan telefonun Türkiye’de satılması oldukça mümkün görünüyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz