Samsung Galaxy S7 siyah modeli geliyor!

0
6

Samsung Galaxy S7 siyah modeli için çalışmalara başlandığı öğrenildi. İşte Samsung Galaxy S7 siyah modeli hakkında detaylı bilgiler.

Samsung Galaxy S7 siyah modeli

Samsung tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda özellikle Galaxy S7 modellerinin tekrar kullanıcıların ilgisini çekebilmesi adına özel bir renk üzerinde çalışmaların yapıldığı biliniyordu. Yapılan çalışmalar kapsamında Galaxy S7 serisi için geliştirilen yeni bir renk büyük oranda tamamlanırken yapılan sızdırmalar ile birlikte yeni model şimdiden görüldü.

Samsung Galaxy S7 siyah modeli Sızdırıldı!

Samsung yaptığı çalışmalar her ne kadar gizli bir şekilde yürütmeye çalışsa da yapılan sızdırmalar sayesinde tanıtım öncesinde yeni telefonun görünümü öğrenildi. Tüm bu bilgiler doğrultusunda önümüzdeki aylarda Samsung tarafından piyasaya sunulması beklenen yeni telefon modeli ile birlikte kullanıcılar oldukça etkin ve farklı bir telefon sahibi olabilecek.

Bugüne kadar yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Samsung Galaxy S7 bu konuda Samsung’un yüzünü güldürürken yeni renk seçeneği ile birlikte cihaza daha çok ilginin gösterilmesi bekleniyor. Bu açıdan şu andaki satış rakamlarının yeni versiyon ile birlikte daha üst seviyelere çıkması mümkün. Piyasaya sunulan yeni versiyonun mevcut siyah rengine göre çok daha parlak olacağız belirtilirken bu parlaklık sayesinde telefonlar çok daha göz alıcı olacak. Bu bakımdan normal versiyonunun yanı sıra parlak siyah ile piyasaya giriş yapacak olan Samsung böylece kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaracak.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz