Samsung Galaxy S8 Fiyatı ve Performansı

0
14

Samsung Galaxy S8 fiyatı, performansı ve özellikleri hakkında detaylı bilgiyi sizler için çeşitli araştırmalar ile sunuyoruz. Müthiş özellikler!

Samsung Galaxy S8 Ne Kadar?

Birazdan aşağıda göreceğiniz üzere performansına ve çeşitli donanımsal özelliklerine göre 3000 TL civarında satılacağı görülen Galaxy S8 oldukça güçlü geliyor. Kimine pahalı kimine uygun gelecek olan ürün, donanımsal özelliklerine göre tarafıma da uygun gelmektedir.

Teknoloji devlerinden Samsung firması, 2017 yılında çıkacak olan Galaxy S8 cihazında kendi ürettiği işlemcileri kullanmayı planlanıyor. Geçtiğimiz yıllarda Samsung Exynos serisi işlemci üretimine büyük yatırımlar yapmıştı. Uzun süren çalışmalar sonucunda Exynos işlemci sistemini teknoloji piyasasına sunan ve Samsung Galaxy S7 modelinde de kullanan Samsung, yeni nesil cihazlarında da kullanmaya devam edecek gibi gözüküyor.

samsung-galaxy-s8-fiyati-ozellikleri-1

Üst tedarik zinciri kaynaklarından gelen yeni raporda, Samsung’un az bir ihtimalle 6 GB RAM’i Note 6’da kullanabileceği vurgulanmıştır. Fakat Güney Koreli şirket büyük olasılıkla 6 GB‘lık RAM’i ilk olarak Galaxy S8 modelinde kullanacağı belirtilmiştir.

Samsung Galaxy S8 Performansı-Özellikleri

Kamera Özellikleri: Optik Görüntü Sabitleyici, Yüz Tanıma,HDR, coğrafi etiketleme, Otomatik lazer odak
Batarya: 4000 mAh
Kamera – Ön: 8 Megapixels
Kamera – Arka: 16 Megapixels
Renkler: Siyah, altın, mavi ve beyaz
Hafıza: 64 ve 128 GB dahili bellek ve arttırılabilir
RAM: 6 GB RAM
Fiyat: 850 USD, 775 Euro
İşlemci: Exynos serisi
İşletim Sistemi: Android işletim sistemi 2017
Ekran: 5.2” 4096 x 2160 ekran ve 4K ekran
Tanıtım Tarihi: Nisan 2017

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz