Samsung Galaxy S8 Özellikleri Yeni Söylentiler!

0
21

Samsung Galaxy S8 teknik özellikleri hakkında söylentiler aldı başını gidiyor. İşte Samsung Galaxy S8 özellikleri hakkında yeni söylentiler.

Samsung Galaxy S8 Özellikleri

Samsung Galaxy S8 ile ilgili paylaşılan son bilgilerde telefonun nasıl geleceğine dair detaylar da öğrenildi. Öyle ki sızdırılan son bilgilerde telefonda kenardan kenara RGB desteli bir AMOLED panelin kullanılacağı belirtildi. Ön panelin tamamen ekrandan oluşacağı belirtilirken fiziksel bir home tuşuna dahi yer verilmeyeceği konuşuluyor. Üstelik Samsung, Apple’ın izinden giderek fiziksel ses girişini de kaldırabilir.

Bugüne kadar pek çok farklı detayın sızdırıldığı Samsung Galaxy S8 hakkında genle son bilgiler ekran üzerine olurken ekran gövde oranının çok daha yüksek bir oranda tutulması bekleniyor. Daha büyük bir ekranın kullanılması ve aynı zamanda tasarımda yapılacak küçük dokunuşlar görünüşte telefonun daha büyük görünmesini sağlayabilir.

Samsung Galaxy S8 Özellik İddiaları

Samsung Galaxy S8’in popüler bir telefon modeli olması şimdiden pek çok farklı bilginin de sızdırılmasına neden oluyor. Fakat bunun yanı sıra çok ciddi spekülasyonlar da gündemde yer alıyor. Bu bakımdan iddiaların gerçekliği noktasında ciddi soru işaretlerinin de oluştuğunu söylemek mümkün.  Bakalım önümüzdeki günlerde Samsung Galaxy S8 ile ilgili hangi bilgiler paylaşılacak.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz