Samsung Katlanabilir Ekran 2017’de Gelebilir!

0
15

Samsung katlanabilir ekran modeli kullanıcıların büyük heyecanı ile bekleniyor. İşte Samsung katlanabilir ekran hakkında detaylı bilgiler.

Samsung Katlanabilir Ekran

Samsung hakkında gündeme gelen son iddialar oldukça ilgi çekici. Katlanabilir bir telefon için çalışmaları yaptığı söylenen Samsung’un 2017’ye damga vurabileceği belirtildi. Yeni telefon iki ekranla gelecek ve sırasıyla önümüzdeki Ocak veya Şubat aylarında CES veya MWC sırasında tanıtılacak. Açılan ve katlanabilir bir telefon, endüstride uzun zamandan beri hayal ediliyordu. Geçen Haziran ayında düzenlenen TechWorld etkinliği sırasında Lenovo, katlanabilir ve bir bilezik haline getirilebilen bir telefon göstererek bu konuda gelişmelerin yaşanacağının ilk ipuçlarını vermişti. Şimdi ise Samsung bu konuda sürpriz yapabilir!

Yeni Telefon Nasıl Olacak?

Çift ekranlı Samsung’un katlanabilir telefonu orta kısımda katlanmaya izin verecek bir menteşeye sahip olacak. Her iki ekran da dışarı doğru açılacak. Cihazın önde ve arkada bir ekranı olması ile birlikte büyük bir ekran kullanılabilecek.

Şirket böyle bir telefon için ne kadar talebin olacağını görmek ve katlanabilir telefonların neler yapabileceğini göstermek için cihazı şu anda kullanıyor da olabilir. Bu açıdan sızdırılan spekülasyonlar Samsung kaynaklı da olabilir.  Bu açıdan önümüzdeki günlerde bu model için yaşanacak gelişmelerin daha yakından takip edilmesi gerekiyor. Böylece olayın tam olarak aydınlatılması mümkün olabilir.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz