Samsung W2017 özellikleri nedir?

0
20

Samsung W2017 özellikleri hayran bırakıcı olsa da fiyatı ilgi görmesini engelliyor diyebiliriz. Sizce Samsung W2017 özellikleri bu etiket fiyatını hak ediyor mu?

Samsung W2017 özellikleri

Uzun zamandan beri Samsung tarafından üretimi gerçekleştirilen Samsung W2017 modeli gündemde yer alırken geçtiğimiz günlerde yapılan tanıtım ile birlikte telefon hakkındaki pek çok soru işareti de giderilmişti. Yapılan resmi açıklamalar sayesinde telefon hakkındaki tüm detayların öğrenilmesi mümkün olduğu gibi telefon için özellikle etiket fiyatı ciddi bir sorun yaşatıyor.

W2017 Ücreti Neden Yüksek?

9 – 10 bin TL’ye varan etiket fiyatı ile alım gücünü oldukça zorlayan kapaklı telefonun bu etiket fiyatı nedeniyle çok fazla satılması beklenmiyor. Tüm bu handikaplara rağmen telefonda oldukça önemli özelliklere yer veren Samsung cazip bir seçenek de yaratmış durumda. Yapılan açıklamalarda kapakta olmasının yanı sıra her zaman ekran açık olarak tanımlanan ekran teknolojinin telefonda kullanılması telefonun daha pratik bir kullanıma sahip olmasını sağlamış.

W2017 Teknik Özellikleri Neler?

Telefonda 4.2 inçlik AMOLED bir ekran kullanılırken Full HD çözünürlüğün desteklenmesi, Snapdragon 820 yongaseti ile telefonun yüksek bir performans sunabilecek olması en cazip noktalardan bir tanesi. Üstelik 64 GB arttırılabilir depolama alanı ve 4 GB RAM ile desteklenen telefonda performans oldukça üst seviyelere çekilmiş durumda. Arka tarafta 12 megapiksel kamera, ön bölümde ise 5 megapiksellik kamerası ile kişilerin kamera ihtiyacını karşılayabilecek durumda olan telefonda 2300mAh kapasiteli bir batarya kullanılıyor.

Telefonun ilk olarak Çin’de satılacağı belirtilirken telefonun satışlarının ne kadar yüksek olacağı da merak ediliyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz