Samsung W2017 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

0
42

Samsung W2017 teknik özellikleri kullanıcıların beğenisi topladı. İşte Samsung W2017 fiyatı hakkında detaylı bilgiler.

Samsung W2017 Teknik Özellikleri

Samsung W2017 olarak adlandırılan yeni telefon modeli oldukça üstün özelliklerde ve aynı zamanda farklı bir tasarıma sahip. Yapılan tanıtımlarda telefonun tamamen metal gövdeli bir şekilde üretildiği belirtilirken bu metal tasarım sayesinde telefondaki dayanıklılık da arttırılmış durumda.

Samsung W2017 Teknik Detayları Neler? 

Telefonda 4.2 inç full HD AMOLED bir ekran kullanılırken aynı zamanda, her zaman açık özelliğinin desteklenmesi sayesinde telefon kullanımı çok daha pratik hale getirilmiş durumda. Telefonda Qualcomm Snapdragon 820 işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanının olması kullanıcıların telefondan iyi bir performans elde etmesini sağlayacak.
Üstelik Micro SD kart desteği ile 256 GB depolama alanını yükseltmenin yapılabilir olması kullanıcıların depolama konusunda sorun yaşamasını önleyecek. Telefonun kamera konusunda da seçimleri oldukça başarılı.

Samsung Kamerada Durum Ne? 

4K video çekim özelliğine sahip 12 MP arka kameranın bulunduğu telefonda ön kamera 5 megapiksel çözünürlüğünde. 2300 Mah batarya kapasitesi ile gelen telefon hızlı şarj özelliğini desteklemesi sayesinde şarj sorunlarının da minimuma inmesi sağlanıyor. Telefonda yer alan diğer özellikler; çift sim kart, parmak izi sensörü ve Samsung Pay ödeme desteği olurken siyah ve altın seçenekleriyle sunulacak telefon özellikle 2013 yılında en çok kullanılan telefonlar arasında yer alacak.

Samsung W2017 Kaç Para Olacak? 

Tanıtımlarda telefonun etiket fiyatı da paylaşılırken 9330 TL gibi yüksek bir fiyattan satılacak telefon bu bakımdan büyük bir handikap da yaşayabilir durumda. Öyle ki piyasadaki pek çok modele göre yeni telefonun fiyatı oldukça yüksek. Bu kadar yüksek bir fiyattan alım yapılacak olması kişilerin alım gücünü zorlayacağı gibi kişilerin büyük bir bölümünün telefonu tercih etmesi beklenmiyor. Üstelik bugüne kadar farklı bir tasarım ile piyasaya çıkacak telefon ilk versiyonu olması sebebiyle çeşitli hatalara ya da handikaplara sahip olabilir. Bu durum da kuşkusuz telefona bu kadar yüksek ücret ödeyen kişiler tarafından uygun karşılanmayacaktır.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz