Sherlock 4. Sezon tanıtımı sonrasında televizyon dünyasına damga vurması bekleniyor. İşte Sherlock 4. Sezon yeni video ve ayrıntılı bilgileri.

Sherlock 4. Sezon Yeni Video

Merakla beklediğimiz 4. sezonun ilk bölümü The Six Thatchers için gün sayarken, Sherlock‘tan yeni bir video yayınladı. Başrollerini The Imitation Game ve Doctor Strange filmiyle beğeni toplayan Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman‘ın paylaştığı dizi sahip olduğu hayran kitlesiyle dikkat çekmekle birlikte; Sherlock, Dr. Watson ve Moriarty arasındaki mücadele git gide hız kazanıyor.

Steven Moffat ve Mark Gatiss‘in iş birliğinde ekrana gelen dramada bu sezon bizi nelerin beklediği belirsizliğini koruyor. The Abominable Bride’a dek izleyici adeta diken üstünde tutan senaristlerin kadroya Toby Jones‘u dahil etmesinin merak uyandırıcı olduğunu hatırlatalım. Zira canlandırdığı kötü ve ilginç karakterlerle bilinen Jones’un 4. sezonda aktif bir rol üstleneceği düşünülüyor. Moriarty’nin yer aldığı ”Beni özlediniz mi?” fragmanının ardından, Sherlock ve Watson’ın birbirini seyrettiği 15 saniyelik video bölümlerin hayli gergin olacağının sinyallerini veriyor.

Sherlock 4. Sezon Yeni Video geldi!

Öte yandan yeni sezona anne baba olarak giren Watson’ların ebeveynlik macerasının kameraya nasıl yansıyacağı tartışmaya açık konulardan biri olarak yer alıyor. Dizi hayranları 1.5 saatlik 3 bölüme merhaba demeye hazırlanırken; sezonun ilk bölümünün 1 Ocak‘ta seyirci karşısında olması planlanıyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz