Sony PS4 Oyun İndirimleri Geliyor!

0
9

Sony PS4 oyunlarında ciddi indirimlere gidiyor. Hangi oyun ne kadar indirime girdi bu haberimizden fikir sahibi olabileceksiniz.

Black Friday(Kara Cuma) indirimleri sayesinde Sony pek çok popüler oyunda indirime girecek. Özellikle PlayStation 4 oyunlarında yapılacak indirimler ile kullanıcıların çok daha uygun bir fiyat üzerinden yeni oyunlara sahip olması mümkün olacak.

İndirimli PS4 oyunları nerede satılıyor?

Yapılan açıklamada hafta boyunca devam edecek indirimlerin Sony Center, D&R, Teknosa, MediaMarkt ve Vatan gibi teknoloji mağazalarında satışa sunulacak.

Hangi PS4 oyunları indirimde?

İndirimli oyunlar ve ücretleri hakkında da bilgi verelim. İndirim sayesinde 119 TL’den satılacak Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu  ve Bloodborne GOTY şimdiden memnun edici durumda. Üstelik pek çok 129 TL’ye satılan oyun da yine Kara Cuma indirimleri dahilinde 99 TL fiyatına çekilmiş. Bu oyunlar işte şöyle Ratchet & Clank, Uncharted Collectio, Bloodborne, Until Dawn Extended Edition, The Order: 1886, Killzone: Shadow Fall ve Heavy Rain & Beyond.

Daha ucuz fiyata oyun almak isteyen kişiler ise 69 TL’den başlayan fiyatlar ile DRIVECLUB ve SingStar Ultimate Party gibi oyunları satın alabilecek. Black Friday kapsamında yapılacak bu oyun indirimleri maalesef sınırlı bir süre için ayrıca stoklarla sınırlı olduğunu da belirtelim.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz