Sony Yeni Bir Proje Peşinde

0
11

Telefonda dünya devlerinden biri olan Sony’nin en çok beğenilen telefonlarıdan biri olan Xperia Z5 Premium için kimsenin beklemediği bir iddia ortaya atıldı. Daha önceden söyledikleri hep doğru çıkan bir Twitter kullanıcısı, Sony’nın Z5 Premium’un devamı niteliğinde yeni bir telefon projesi geliştirdiğini söyledi.

Sony Yeni Proje Geliştiriyor

Daha önceden Twitter da böyle çeşitli iddiaları gündeme atan ve bu iddiaları doğru çıkan Ricciolo isimli kullanıcı, yazdığı tweet ile Sony hayranlarını bir hayli sevindirdi. “PREMIUM bir amiral gemisi geliyor… Ancak bunu MWC17’de gizli kapılar hariç beklemeyin!” diye ifade etti. Bu tweet’den bir özet çıkaracak olursak 26 Şubat’ta düzenlenecek olan Dünya Mobil Kongresi sırasında tanıtılmayacağını söyleyen Ricciolo, yine de Sony’nin geliştirmekte olduğu telefonu bazı gruplara ve basın mensuplarına tanıtabileceğini ima etti.

Sony Xperia Z5 Premium özellikle tasarımıyla bir hayli ilgi toplamıştı. Eğer, serisinin devamı da böyle güzellikte olursa yeni rekorlara koşar. Sony Xperia Z5 Premium serisinin devamının geleceği iddiaları zaten daha önce de ortaya atılmıştı.

İşte o Tweet

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz