Oyuncuların heyecanla beklediği Star Citizen oyun içi video yayınlandı. FPS tarafından yayınlanan Star Citizen gameplay şimdiden çok ilgi gördü.

Star Citizen oyun içi video

Chris Roberts’ın liderliğindeki Cloud Imperium tarafından Kickstarter üzerinden finanse edilen Star Citizen, yüzlerce milyon dolar toplamış, oyun dünyasının en büyük bütçeli yapımlarından biri haline gelmişti. Uzun yıllardır geliştirilmeye devam eden ve büyük ihtimalle uzun yıllar boyunca da geliştirilmeye devam edilecek olan Star Citizen, çıkış günü geldiğinde tarihin en geniş kapsamlı yapımlarından biri olacak.

Star Citizen oyun içi video (gameplay)Oyun içerisinde hem FPS, hem TPS, hem uzayda it dalaşı, hem keşif, hem de dilediğimiz gezegene inme gibi özellikler bulunduracak olan Star Citizen, bizlerin de heyecanla beklediği bir yapım. Oyun motoru olarak da yakından tanıdığımız CryEngine’ı kullanan Star Citizen görsel anlamda da bizleri doyurmayı başaracak gibi gözüküyor. Bugün yayımlanan yeni oynanış videosunda ise oyunun FPS tarafı olan Star Marine bizlere sunuluyor. Star Marine modülü, 8 Aralık’ta çıkması beklenen 2.6 güncellemesi ile birlikte oyunculara sunulacak.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz