TEOG 2016 Matematik Soruları ve Cevapları 23 Kasım

1
35

TEOG 2016 Matematik soruları ve cevapları yayınlanmıştır. TEOG 2016 Matematik soruları ve cevapları detaylı olarak aşağıda verilmiştir.

TEOG 2016 Matematik Soruları ve Cevapları

TEOG 2016 Matematik soruları ve cevapları heyecanı sona erdi. Öğrencilerin en çok korktuğu ders olan matematik bu yılda TEOG 2016 Matematik soruları korkulu rüyası oldu. Bundan ziyade bilmeyen öğrencilerin korkulu rüyası oldu diyebiliriz. Nihayetinde matematik dersi çalışılmadığı zaman zor gelen bir derstir.

TEOG 2016 soruları arasında en zoru matematik dense de bilindiği zaman çözülemeyecek hiçbir soru tespit edilememiştir. Yani Türkçe gibi mantık isteyen paragraflarda yanılabilirsiniz fakat matematik de ya biliyorsundur yada bilmiyorsundur. Bu yüzden yanılma ihtimalin daha düşüktür.

TEOG 2016 Matematik soruları bu yıl yine tarzını bozmayıp az çalışan öğrencilerin yapabileceği ve çok çalışan öğrencilerin yapabileceği olmak üzere 2 bölüme ayırıyoruz. Genel olarak tüm sınav çeşitleri kaşınıza böyle çıkacak diyebiliriz. Yani hiçbir zaman tamamen zor veya tamamen kolay bir sınav ile karşılaşamazsınız.

TEOG 2016 sınav sonuçları açıklanmadan kaç doğru kaç yanlışınız olduğunu öğrenmek isterseniz aşağıda paylaştığımız MEB kaynaklı adrese tıklayarak TEOG 2016 Matematik soruları ve cevapları PDF’sine ulaşabilirsiniz.

TEOG 2016 Matematik Soruları ve Cevapları 23 Kasım:

TEOG 2016 Matematik Soruları ve Cevapları Tıklayınız

TEOG 2016 Soruları ve Cevapları 23 – 24 Kasım Tıklayınız (Tüm Sorular)

Kimler Ne Demiş?

1 Yorum - "TEOG 2016 Matematik Soruları ve Cevapları 23 Kasım"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Muhammed Salih Saday
Ziyaretçi

Umarım sınavınız beklediğiniz gibi geçmiştir 🙂 Sonuçlar açıklandığı gibi sitemizde duyurusunu yapacağız. Sitemizi ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Ayrıca Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayınız. Hepiniz seviliyorsunuz <3 Sınavınızın nasıl geçtiğini yorum yaparak söylemeyi unutmayın 😀

https://www.facebook.com/teknolojihaberi.org
https://twitter.com/teknoloji365

comment image

wpDiscuz