TEOG 2016 Türkçe Soruları ve Cevapları 23 Kasım

1
59

TEOG 2016 Türkçe soruları ve cevapları yayınlanmıştır. TEOG 2016 Türkçe soruları ve cevapları detaylı olarak aşağıda verilmiştir.

TEOG 2016 Türkçe Soruları ve Cevapları

1 milyon 174 bin 427 kişinin katıldığı TEOG 2016 sınavı Türkçe soruları genel olarak kolay gibi görünse de yukarıda bahsettiğimiz üzere aldatıcı soru çoktu. Yani öğrencileri ayırt eden ve sadece ders çalışan değil, dikkatli öğrencileri seçen bir Türkçe soruları olmuş diyebiliriz.

Türkçe her zaman öğrencileri sınavda kurtaran bir ders olmuştur. Genel olarak basit gibi görünse de içerisinde aldatıcı soruları bulundurur. Bu durum kimi zaman öğrencilerin hoşuna gitse de genel olarak tepki çekiyor. Nihayetinde sınavdan çıktığımız zaman Türkçe soruları çok kolaydı deriz fakat birçok yanlışımız çıkar. Bu genel olarak diğer cevaplara bakmamadan ve körü körüne düşünmekten geçiyor. Yani sınav esnasında genel olarak ayrıntılı düşünülmez ve kaşınıza çıkan ilk cevabı işaretlenebiliyor.

TEOG 2016 sınav sonuçları açıklanmadan kaç doğru kaç yanlışınız olduğunu öğrenmek isterseniz aşağıda paylaştığımız MEB kaynaklı adrese tıklayarak TEOG 2016 Türkçe soruları ve cevapları PDF’sine ulaşabilirsiniz.

TEOG 2016 Türkçe Soruları ve Cevapları 23 Kasım :

TEOG 2016 Türkçe Soruları ve Cevapları Tıklayınız

TEOG 2016 Soruları ve Cevapları 23 – 24 Kasım Tıklayınız (Tüm Sorular)

Kimler Ne Demiş?

1 Yorum - "TEOG 2016 Türkçe Soruları ve Cevapları 23 Kasım"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Muhammed Salih Saday
Ziyaretçi

Umarım sınavınız beklediğiniz gibi geçmiştir 🙂 Sonuçlar açıklandığı gibi sitemizde duyurusunu yapacağız. Sitemizi ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Ayrıca Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayınız. Hepiniz seviliyorsunuz <3

https://www.facebook.com/teknolojihaberi.org
https://twitter.com/teknoloji365

comment image

wpDiscuz