The Last Guardian İlk Kopyası

0
8

The Last Guardian’ın ilk kopyası youtuber’lar arasında ünlü Geoff Keighley’in oldu. Bu sayede sıra oyun için hazırlanan videoları beklemekte.

İlk duyurulduktan tam 9 sene sonra nihayet yapımı tamamlanan Playstation 4 için özel geliştirilen The Last Guardian’ın çıkmasına artık az bir süre kalmış iken, herkes acaba tekrar oyun ertelenir mi endişesi içerisindeydi. Ancak artık endişelenmeye gerek yok. Zira gelen bilgiye göre oyunun daha önce yapımcı şirketi tarafından verilen 6 Aralık 2016 tarihinde çıkacağı kesinleşti. Çünkü oyunun ilk kopyası ünlü bir Youtube kullanıcısına verildi. The Game Awards ve Live with Youtube Gaming gibi projelerle adını duyurmuş ünlü Youtuber Geoff Keighley, resmi Twitter hesabından paylaştığı görselde oyunun dünyadaki ilk kopyasını aldığını belirtti.

the-last-guardian-first-copy

Zira ünlü Youtuber’ın söylediğine The Last Guardian oyununun ilk kopyasını baş tasarımcısı olarak görev alan Fumito Ueda’nın bizzat elinden aldı. Böylelikle oyunun bu 9 yıllık geliştirilme macerası da son bulmuş oldu. Yani artık oyun somut bir hâl aldı. Artık endişeli bekleyişin yerini heyecanla bekleyiş aldı. Bakalım oyunun geliştirici firması Sony Interactive Entertainment, ünlü Youtuber’a oyunun çıkışına kadar videolarını paylaşmaması konusunda bir yasak getirmiş mi yoksa serbest mi bırakmış bekleyip göreceğiz.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz