Toms Apple Watch için kayış üretiyor

0
70

Toms markası artık Apple Watch saatleri için kayış üretimine başladı. Oldukça kaliteli tasarımlar ile karşımıza çıkan kayışlardan hoşlandıysanız. 49$ başlangıç.

Popüler ayakkabı markalarından bir tanesi olan Toms Apple Watch kayış üretimi işine girdi. Tıpkı ayakkabıları gibi, Toms markalı saat kayışlarından satın almak da dünyanın dört yanındaki insanlar için iyi bir şeyler yapmak anlamına gelmektedir. Nasıl mı? Şirket, satın alınan her bir kayış karşılığında herhangi bir kişiye bir yıllık güneş ışığı sağlayacağını belirtiyor.

Şirket saat kayışlarını iki bölüme ayırıyor. 49 dolarlık yurt dışı satış ücretine sahip olan versiyonlar grogen kumaştan üretilmiş ve üstünde deriden yapılmış detaylar bulunuyor. 79 dolarlık versiyonlar ise özel dokuma kumaştan yapılmış; deri arka kaplamaya ve paslanmaz çelik gibi detaylar barındırıyor. Her bir fiyat sınıfı mavi, siyah, zeytin yeşili, gri, pembe ve kırmızı renklerde çeşitli renklerde tasarımlar bulunuyor.

Bu kayışlar yurt dışında satılmaya başlandı. Eğer Toms markasını seviyorsan, ayrıca bir Apple Watch sahibiysen yurt dışında karşınıza çıktığında kaçırmayın derim.

Kayış modellerinden bazıları

toms-apple-watch-kayis-uretimine-basladi-1

toms-apple-watch-kayis-uretimine-basladi-2

Fikirlerinizi belirtmek için yorum yapabilirsiniz. Teşekkür ediyorum.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz