Tüketici Sorunları Dilekçeleri -3

0
36

Tüketici Sorunları ile alakalı genel dilekçe formlarını aşağıda sundum. Bu şekilde Kapıdan Satış Cayma Bildirimi, Kapıdan Satış Hakem Heyeti dilekçesi, Kapıdan satış İlk hakem heyetine dilekçe, Bankadan yapılan işlemler için belgenin bir örneğini isteme dilekçesi, Tamir için gönderilen ürünün 30 iş günü geçmesine rağmen teslim edilmemesi nedeni ile bedel tahsil dilekçesi, Borçsuz Tespit Dilekçesi, KKDF İtiraz dilekçesi, KKDS bankaya ihtar dilekçesi, Telefona gelen “Hedi kazandınız, ürün kazandınız, bilet kazandınız, şanslı kişi vb.” için dilekçe örneği,TSHH Dosya Masrafı Dilekçe örneği, TSHH Sigorta Bedeli dilekçesi, Banka Kredisi için yeniden yapılandırma ile birlikte gelen masraf için dilekçe örneklerini indirebilirsiniz.

Bu dilekçeler genel anlamda kullanılan dilekçelerdir. Uygun yerlerin uygun şekilde doldurulup yine uygun merciilere gönderilmesi gerekmektedir. Dilekçeler ile ilgili herhangi bir sorun söz konusu değildir. Ancak yine elbette sitemiz genel kullanılan dilekçeler yüzünden sorumlu tutulamaz.

Tüketici Sorunları Hakem Heyeti, Tüketici, Asliye Hukuk, Asliye Ticaret, İcra Tetkik Mahkemeleri, Danıştay, Yargıtay, gibi yargı organlarına ait ihtiyacınız olan dilekçe örneğini aşağıdaki listeden seçerek indirebilirsiniz.

Kapıdan Satış Firmaya Cayma Bildirimi Dilekçesi İNDİR

Kapıdan Satış Tüketici Sorunları Hakem Heyeti dilekçesi İNDİR

Kapıdan satış İL hakem Heyetine şikayet dilekçesi İNDİR

Bankadan Yapılan İşlemlerde (KrediKartı, Kredi Talebi veya Bankakartı sözleşmeleri) belgenin bir örneğini isteme Dilekçesi İNDİR

Tamire verilen ürünün 30 iş gününden fazla onarımda bekletilmesi nedeniyle bedel iadesi talebi dilekçe örneği İNDİR

Borçsuzluk tespit dilekçe örneği İNDİR

KKDF itiraz dilekçe örneği İNDİR

KKDF Bankaya ihtarname örneği İNDİR

Cep telefonuna gelen “Hediye kazandınız“, “Faturanıza indirim kazandınız” Dilekçe örneği İNDİR

TSHH- Dosya Masrafı Dilekçe örneği İNDİR

TSHHSigorta Bedeli Dilekçe örneği İNDİR

Banka kredisi yeniden yapılandırma masrafına itiraz dilekçe örneği İNDİR

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz