Valkyria: Azure Revolution yeni fragman oyuncuları iyice heyecanlandırdı. Şahsen Valkyria: Azure Revolution oyun hikayesini çok beğendim.

Valkyria: Azure Revolution oyun hikayesi fragmanı

Valkyria’yı takip ediyorsanız zaten videonun da çok büyük bir ihtimalle Japonca olacağının farkındasınızdır. Oyun şimdilik yalnızca Japonya’da çıkacağı için gösterilen videolar da haliyle yalnızca Japonca dilini destekliyor. Ancak siz de benim gibi Valkyria serisini seviyorsanız ve Avrupa’ya çıksa da, çıkmasa da oynamayı düşünüyorsanız bu video hoşunuza gidecektir.

Videoda oyunda gerçekleşecek olan olaylar için ufak bilgiler veriliyor aslında. Hatta bu büyük ihtimalle oyunun açılış videolarından birisi bile olabilir. Ya da en azından ufak bir parçasıdır.

Valkyria: Azure Revolution yeni fragman!

Şimdi, eğer oyunun 20 Kasım’da çıkacak olan demosuna giriş hakkı kazanmak istiyorsanız ufak bir işlem yapmanız gerekiyor. Şu linkteki sayfaya girin ve biraz aşağı inince karşınıza çıkan boşluğa mail adresinizi yazın. Site Japonca olunca haliyle bir şey anlayamıyoruz. Ama bu demo için kayıt sayfası, onu biliyoruz en azından. İyi seyirler!

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz