Vine Yerine Hype Uygulaması Gelecek!

0
19

Twitter Vine uygulamasını kapattıktan sonra Hype uygulamasını piyasaya süreceğini duyurdu. Hype uygulamasının çok daha iyi olacağını belirtti.

Hype uygulaması

Vine uygulamasının geliştirilmesini sağlayan iki isim bir araya gelerek yeni bir uygulama yaratacak. Özellikle Twitter tarafından Vine uygulamasının kapatılmasına karar verilmesi bu konuda iki girişimciyi de teşvik ederken yeni bir uygulamanın piyasaya sunularak Vine kapatılması sonrasında oluşacak boşluğun yeni uygulamayla doldurulmasının planlandığı belirtildi.

Hype Farklı Bir Deneyim Sunacak

Konuyla ilgili elde edilen bilgilerle farklı bir görüntü yayınlama uygulamasının geliştireceği belirtilirken kullanıcıların fotoğraf ve video üzerinden çok farklı içerikleri oluşturabileceği açıklandı. Öyle ki haber ya da konuşma programları gibi farklı efektlerin bulunduğu uygulama kullanıcıların çok özel içerik oluşturmasını sağlayabilecek. Konu ile ilgili hazırlıkların büyük oranda tamamlandığını söylenirken uygulama Beta kullanıcılarda test edavi edilmiş durumda. Bu açıdan bakıldığında iOS işletim sisteminde ilk olarak yer alacak uygulama böylece kullanıma sunulduktan sonra Vine eksikliğini gidererek farklı bir kullanım sağlayacak.

Android’e Gelecek

Uygulamanın Android işletim sistemleri için de geliştirileceği belirtilirken önümüzdeki süreçte resmen piyasaya sunulacak olan uygulama zorlu sektörde daha fazla kişiye ulaşmak için önemli bir yarışa girecek.Uygulamanın kullanımıyla ilgili şu ana kadar net bir şekilde açıklamalar yapılmamış olsa da önümüzdeki günlerde yapılacak tanıtımlarını ardından bu konuda tüm detaylar öğrenilecek.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz