Warframe yeni güncelleme “The War Within”

0
22

Warframe yeni güncelleme “The War Within” sonunda geldi! Bildiğim kadarı ile bugüne dek en büyük güncelleme geldi. Yeni silahlar, yeni düşmanlar bizlerle!

Digital Extremes, dünyanın en popüler ücretsiz MMO oyunlarından birisi olan Warframe için bugüne kadar çıkmış olan en büyük güncellemeyi sonunda yayınladı. The War Within adlı bu yeni güncelleme ile yaklaşık bir sene önce The Second Dream güncellemesi ile başlamış olan uzun ve sürükleyici görev örgüsüne devam ediyoruz.

warframe-the-war-within-1

Zaten şu haliyle bile oynaması oldukça zevkli olan ve oyuncuyu hiç sıkmayan Warframe, The War Within güncellemesi ile hikayeyi devam ettirmesinin yanında yeni düşmanlar, silahlar ve yeni özelleştirme seçenekleriyle de geliyor.

Benim de bu güncelleme ile tekrar girişeceğim Warframe herhalde yıllardır istifini bozmadan, istikrarlı bir şekilde yükselmekte olan sayılı oyunlardan birisidir. Eğer henüz Warframe’in aksiyon dolu, hızlı oynanışını denemediyseniz The War Within’in de gelişi şerefiyle şimdi denemenizi tavsiye ederim. Hem benim gibi birçok oyuncu oyuna dönmüş olur, hem de sınırlı süredeki yeni ödülleri kapma şansını yakalayabilirsiniz.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz