Watch Dogs 2 son zamanın en ilgi gören oyunlarından birisi oldu. Watch Dogs 2 oyun içi video ile sizi bu harika oyunla baş başa bırakıyorum.

Watch Dogs 2 oyun içi video!

Watch Dogs 2’nin görevlerinden birinde, oyunda yer alan Ubisoft binasındaki bilgisayarlardan birini hackleyince ortaya çıkan videoyu eminim görmüşsünüzdür. Sc-fi temalı bir oyuna işaret eden bu videonun ne olduğu tartışmaları ise hala devam ediyor. Buna rağmen Kotaku’nun ulaştığı bazı kaynaklar bu video hakkında önemli bilgilere yer vermiş.

gelen haberlere göre yapım aşamasında olan ama Ubisoft’un pek sıcak bakmadığı bu oyunun ismi Pioneer. Bu kaynaklara göre yapımı hala sallantıda olan Pioneer’ın herşey düzgün gitmesi durumunda önümüzdeki yıl duyurulacağı belirtilmiş. Ayrıca Watch Dogs 2’nin içerisine konan bu videonun bu kadar ses getireceği de tahmin edilmiyormuş.

Watch Dogs 2 oyun içi (gameplay) videoAçıkçası video gerçekten ilgi çekici duruyor. Önümüzdeki sene duyurulacak olan ve sallantıda olduğu belirtilen bu proje için nabız yoklanıyor da olabilir. Eğer öyle ise bu kadar ses getirip, merak edilmesinden sonra bu projenin hızlanabileceğine kesin gözüyle bakabiliriz. Gözler hala Ubisoft’tan gelecek açıklamada..

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz