Watch Dogs 2 yeni fragman!

0
31

Watch Dogs 2 kullanıcılar heyecanlı bekleyişleri ile daha da merak arttı. Watch Dogs 2 yeni fragmanı oyunun harika olduğu yönde işaretler veriyor.

Watch Dogs 2 fragman!

Aksiyon konusuna en çok ilgi çeken oyunlardan bir tanesi Watch Dogs olurken oyun için yeni bir güncelleme daha yapıldı. Yapılan güncellemeyle birlikte Watch Dogs 2 adı verilen yeni oyun piyasaya tanıtıldığı gibi oyunun fragmanı dahi ilgi çekti.

Fragmanı İlgi Çekti

Yayınlanan fragman kısa süre içerisinde yüksek izlenme oranlarına ulaşmayı başarırken oyun hakkında detaylı bilgiler de paylaşıldı. Öyle ki oyunun piyasaya çıkması ve kullanıcılar tarafından satın alınarak oynanması büyük bir beklenti yaratmıştı.

Watch Dogs 2 Ne Zaman Geliyor?

Yapılan resmi açıklamalarda masaüstü için 29 Kasım tarihinde oyunun piyasaya sunulacağı belirtildi. Üstelik Watch Dogs 2 için küçük bir sürpriz bulunuyor. Öyle ki PlayStation 4, PlayStation 4 Pro ve Xbox One versiyonları için oyunun piyasaya çıkış tarihi oldukça geri alınack.

15 Kasımda oyunun piyasaya çıkacağı belirtilirken 15 Kasım tarihi itibariyle oyun konsollarında oyun oynanabilmesi mümkün olacak. Oyunun hem bilgisayarlarda hem de oyun konsollarında desteklenmesi daha fazla kişinin oyunu oynamasını sağlarken oyunun piyasaya sunulmasının ardından yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Watch Dogs 2 yeni fragman!

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz