Xiaomi Mi 5C Teknik Özellikleri – Teyit Edildi!

0
14

Xiaomi Mi 5C teknik özellikleri kullanıcıları hayran bırakıyor! Nihayet Xiaomi Mi 5C teknik özellikleri teyit edildi. İşte Xiaomi Mi 5C hakkında detaylı bilgiler.

Xiaomi Mi 5C Teknik Özellikleri

Çinli perakende ticaret şirketi Tmall, Xiaomi Mi 5C’yi listesine eklerken bu işlem sonrasında yeni telefon hakkında detaylı bilgi alınabilmesi de mümkün oldu. Yapılan incelemeler sonrasında Xiaomi Mi 5C’de tamamen metal bir gövde kullanılmış durumda. 1080p ekran, octa çekirdek 2.2GHz işlemci, 32GB depolama alanı ve 3GB RAM ile gelecek telefon orta sınıfa yönelik iyi bir seçenek sunuyor.

Teyit Edilen Özellikler Kısıtlı

Daha önce bildirildiği gibi, Mi 5c’nin iki ekran gelip gelmeyeceğine dair bir haber yok. Xiaomi Mi 5C için Android Marshmallow ile MIUI8 kullanılacağı belirtiliyor. Telefon için en çok merak edilen ise işletim sisteminin ne olacağı. Xiaomi Mi 5C ile birlikte Android 7,0 Nougat beklenmese de kısa süre içerisinde telefonun yükseltilebilmesi mümkün olabilir. Bu bakımdan başlangıçta olmasa da Xiaomi Mi 5C ile 7.0 Android kullanabilmek mümkün olabilir.

Xiaomi yeni bir telefonuyla da konuşulmayı başardığı gibi piyasada popüler olan telefonların yanı sıra daha alt segmentlerde ürettiği telefonlarıyla da ekonomik bir seçenek sunuyor. Bu bakımdan Xiaomi Mi 5C dahi yüksek satış rakamlarına ulaşabilir durumda.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz