Xiaomi Mi Mix teknik özellikleri kullanıcıları hayran bırakırken Xiaomi Mi Mix inlemesi video olarak yayınlandı! İşte detaylı bilgiler.

Xiaomi Mi Mix İncelemesi

Yukarıda GSMArena tarafından gerçekleştirilen özel bir inceleme yer alıyor. Bu video dahi 2-3 günlük süre içerisinde 40 binlik izlenme sayısını aşmış durumda. Eğer teknik detaylardan ziyade telefonun genel görünümünü ve kullanım detaylarını öğrenmek istiyorsanız videoyu izleyebilirsiniz.

 Xiaomi Mi Mix Teknik Özellikleri

Hala Xiaomi Mi Mix hakkında çok fazla bilginiz yoksa size birkaç hatırlatma yapalım. Xiaomi Mi Mix için yapılan resmi tanıtımlarda telefon ile ilgili tüm detaylar aktarılırken ilk olarak dikkat çeken Snapdragon 821 liderliğinde kurulan donanımlar. 6 GB RAM ve büyük bir 4,400 mAh batarya ile gelen telefon bu bakımdan üstün performans ve uzun süreli kullanım sağlıyor.

Kişileri ilk tasarımı ile etkileyen Xiaomi Mi Mix donanımlarıyla da her zaman güçlü olduğunu gözler önüne serebiliyor. Seramik bir yapısı bulunan telefon bu açıdan kullanılan malzemesiyle de özel bir yere konumlanıyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz