Xiaomi rekor kırmaya devam ediyor!

0
19

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi stoklarındaki tüm telefonları satmıştır. Bu harika başarının sırrı Xiaomi özellikleri olsa gerek.

Xiaomi satış rekoru!

Son dönemlerin en önemli üreticilerinden birisi olarak görülen Xiaomi 1 Kasım tarihinde piyasaya sunduğu Xiaomi Mi Note 2 modelinin 50 saniye içerisinde tüm stoklarını satmayı başarmıştı. Telefonu satın almak isteyenlerin büyük bir bölümü ön sipariş döneminde stokların hemen tükenmesi nedeniyle sipariş konusunda başarılı olamazken yeni telefon modelinde yeni bir rekor geldi.

Bu Sefer 10 Saniyede Tükendi

Mi Note 2 modelinin ardından piyasaya sunulan yeni model Mi Mix olurken yeni piyasaya sunulan telefonun 10 saniye içerisinde tükendiği belirtildi. Aylık 10.000 telefon üretme kapasitesi bulunan firma bu konuda beklentileri karşılayamaz duruma gelirken yeni telefon modelinin 10 saniye içerisinde tükenmesi oldukça dikkat çekti.

Önümüzdeki günlerde iki farklı model için de satışların devam edeceği açıklanırken gösterilen Xiaomi ilgiden dolayı oldukça memnun. Önümüzdeki süreçte yapılacak yeni satış işlemleri ile birlikte yeni ürünleri satın almak isteyen kişilere imkan sağlanacak. Telefonun şimdiden bu kadar çok ilgi görmesi özellikle resmi satış işlemlerine başlanmasının ardından telefonun yüksek satış rakamlarına ulaşabileceğini de gösteriyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz