Yeni Amiral Telefonlar Kılıfları İçinde Göründü.

0
14

Telefon dünyasının iki dev ismi Samsung ve LG yeni modelleri ile ilgili sızıntılar geliyor.

İşte Galaxy S8 ve Lg G6 Görüntüleri

Yeni gelen sızıntı ise çok büyük bir sızıntı. Popüler sızıntıların kaynağı olan Evan Blass şu aralar yeni telefon sızıntılarıyla baya bir meşgul gibi görünüyor. Arka arkaya sızıntılar paylaşan bu kaynak en son Samsung Galaxy S8 ve LG G6’nın bir arada çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı. Yayınladığı sızıntılarda telefonların etrafını şeffaf kılıflar çevreliyor gibi görünüyor.

Bu kılıflar nereden ortaya çıktı bilmiyoruz, fakat onların sayesinde bu sızıntı kaynağının bir kılıf üreticisi olduğunu düşünüyoruz. Ne kadar kılıflar ile çevrili olsa da yeni gelecek olan bu iki modelin neye benzediği konusunda kullanıcılara sağlam ipuçları veriyor.

Galaxy S8’in ekran kenarlarını saran çerçeve epey dar bir alana sahip olmakta. Parmak izi okuyucusu arka tarafa taşınmış, kameranın yanında, biraz sıra dışı bir yerde bulunuyor.

LG G6 ise arkasında yer alan çift lensli kamerası ve parmak izi okuyucusuyla görünüyor. Arka tarafın görünümü LG G5’inkine epey benziyor. Bu arada LG’nin Android‘in üstünde sunmayı planladığı kullanıcı arayüzü bu sızıntıyla birlikte açık şekilde görülüyor.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz