Yeni Ford Fiesta özellikleri ne olacak?

0
27

Yeni Ford Fiesta özellikleri nedir? Sorusunu son zamanlarda çok duymaktayız. İşte Yeni Ford Fiesta teknik özellikler ve donanımları hakkında detaylı bilgiler.

Yeni Ford Fiesta özellikleri ne olacak?

Ford Fiesta’nın yeni versiyonu ile ilgili tanıtımlar Almanya düzenlenecek olan “Go Further” etkinlikleri kapsamında yapılacak. Yeni Ford Fiesta için tanıtımların Ford Başkan ve CEO’su Mark Fields ve Ford Avrupa Başkan Yardımcısı ve Başkanı Jim Farley tarafından yapılması bekleniyor. Bugüne kadar yaptıkları açıklamalar ile birlikte önemli sızdırmaların yapıldığı Ford Fiesta için Ford bu sefer çok daha iddialı.

Ford Fiesta’da Neler Olacak?

Yeni Fiesta’nın Ford’un sürüş için sportif ve son 40 yıldır nesiller boyu müşterileri sevindiren simgesel küçük otomobilin ruhuna uygun olacağı belirtildi. Akıllı Hareketlilik stratejisi, yakıt tasarrufu teknolojisi gibi pek çok yeni özelliğin yer alacağı Ford Fiesta bu bakımdan çok daha dolu gelecek.

Ford Fiesta Hisseler Arttı

Ford Fiesta için yapılan açıklamalar sonrasında Ford Motor Company (NYSE: F) 11.44 Milyon hisse senedi ticareti yapmasının yanı sıra hisselerinde artış görüldü. Gün sonunda hisse değerleri 12.04 Dolar olurken bu yakalanan oran son yılın en yüksek seviyesine göre% -13.34, bir yılın en düşük seviyesine göre% 13.06 oranında artmış oldu.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz