Yeni iPad modelleri ne zaman geliyor?

0
13

Yeni iPad modelleri ne zaman çıkacağı nihayet belirlendi. Yeni iPad modelleri tanıtımı beklerken Apple ne zaman çıkaracağını duyurdu!

Yeni iPad modelleri geliyor!

Akıllı telefon, bilgisayar ve farklı donanımların üretilmesi ile piyasada oldukça geniş yer bulan ve ilgi çeken Apple, bu sefer yeni iPad modelleri ile beklenti yaratmış durumda. iPad Pro modellerinin yenilenmesi beklenirken yeni piyasaya sunulacak tabletlerin nasıl olacağı ve hangi özellikleri taşıyacağı da merak ediliyor.

Apple Sessiz

Henüz Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil. Bu bakımdan tabletlerin satış konusunda şu an olarak resmi bir bilgi bulunmamakta. Fakat uzmanlar tarafından yapılan değerlendirmelerde yeni iPad Pro modelleri ile ilgili önemli bilgiler paylaşıldı.

3 Farklı Versiyon Gelecek

Yapılan paylaşımlara görev 9.7 / 10.9 ve 12.9 gibi farklı ekran boyutlarında olacak 3 yeni modelin tanıtılacağı belirtildi. Üstelik yeni modelde çok farklı özellikler de yer alacak. Bu açıdan yeni iPad modellerinin bugüne kadar sunulan tüm modellere göre çok daha başarılı ve üretken olması bekleniyor.

iPad Mini 4 Üretimi Sürecek

Yeni modeller piyasaya sunulacak olsa da iPad Mini 4 modeli gibi farklı ürünlerin satışına da devam edilecek. Bu bakımdan piyasaya sunulacak iPad Pro modelinin yanı sıra Apple tarafından daha önce piyasada satışa çıkartılan modellerin de satışına devam edilecek olması bu konuda seçenekleri arttıracak.

Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz