Youtube’a Yeni Özellik Gelecek

0
17

En iyi video paylaşım medyası olan tüm dünya üzerinde bilinen Youtube’a yeni özellik geliyor. İnternet bağlantısı düşük olan bölgeler için Youtube Go uygulamasını geliştiren Youtube bu uygulama ile bağlantının yavaş olmasından veya herhangi bir internet kopmasından korkmadan çevrimdışı video izlemek mümkün hale geliyor. Uygulama ilk defa 2016’nın ikinci yarısında, Delhi’de düzenlenen Google etkinliğinde tanıtılmıştı. Bir sene içinde kullanıcılarına kullanmaları için hazır olacağı söylenmişti.

Youtube Bu Özelliği Hangi Ülke de Kullanıyor  ? 

Youtube Go’da Facebook Lite gibi internet bağlantısının yavaş veya kopma olduğunda kullanıcıların telefonlarında rahatça video izlemelerine olanak sağlayacak. Uygulama sayesinde kullanıcılar videoları çevrim içi ve canlı şekilde izleyebilecek. İnternet bulunmayan bir yere geçtiklerinde videoyu indirip sonra da izleyebilirler.

Video indirmelerin de deponun önemi fazla. İndirmeye karar verdiğinizde uygulama ne kadar depolama alanımız olduğunu ve indirdiğimiz videonun kalitesini her kalitenin depomuzda ne kadar yer kaplayacağını gösteriyor. Güzel bir özellik olan Bluetooth özelliği ile indirdiğiniz bir videoyu Youtube Go kullanan diğer arkadaşınıza Bluetooth özelliği ile gönderebilir ve diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Henüz test aşamasında olan Youtube Go dünya üzerinde bir tek Hindistan Google Play Store’de var.Kimler Ne Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz